• TurkishEnglishGermany

Protherm Servisi

Kombi Teknik Servisi

MENÜ

7/24 Teknik Destek

7/24 Teknik Destek

 

7/24 teknik destek hizmeti veren Protherm Kombi bakım ve arıza servimiz sizlere eyvah bu saate arıza mı olur sözünü arttık dedirtmeyecek. Saat kaç olursa olsun, hangi özel gün ve gün olursa olsun fark etmeksizin hemen bize ulaşabilir ve arıza kaydınızı oluşturarak en kısa sürede hizmet almanızı sağlayabilirsiniz.
Dolayısı ile özellikle yoğun çalışanlar ve evde kimsesi olmayanlar için de sizin iş saatlerinize göre esnek çalışma saatlerimiz aracılığı ile zora sokmadan, işinizden alı koymadan randevularınızı alıyor ve en kısa süre içinde de yerinde tamir ve bakımlarınızı yaparak kombinizi tekrar kullanıma sunuyoruz.
Sizler de hem kombi arızalarınız için hem de bakımlarınız için detaylı bilgi almak isterseniz Protherm Kombi firmamıza ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz. Sizi zorda bırakmayacak ücretler ile ve en önemlisi en başından belirlenecek ücretler ile hizmet veriliyor olması sizleri kötü sürprizlerden de alıkoyuyor olacak. Yani kısaca ne yapılacağını bileceğiniz, nasıl bir ücretlendirmenin ortaya çıkacağına emin olacağınız bir kombi tamir ve bakım hizmeti almaktan son derece memnun kalacak ve en önemlisi nokta atışı tamirimiz ile sürekli tamirci çağırmaktan kurtuluyor olacaksınız.
7/24 kombi sevimize bir telefon ile kolayca ulaşabilirsiniz. Günün her saati sizlere hizmet veren gezici ekiplerimiz sayesinde artık cihazınızın eksikliğini hissetmiyor olacaksınız. Randevu almak ve adresi iletmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

26 Ağustos 2017 1858 Okunma ,
Protherm Kombi Servisi © Tüm hakları saklıdır 2017. - Powered by seo uzmanı