• TurkishEnglishGermany

Protherm Servisi

Kombi Teknik Servisi

MENÜ

Hakkımızda

Protherm Kombi Servisi olarak amacımız sizlere en hızlı şekilde, en güvenilir hizmeti, en uygun fiyatlar ile sunmak olacak. Görevinde başarılı ve uzun süredir hizmet veren ustalarımız ile birlikte cihazlarınıza en kısa sürede müdahaleler yapılacak ve önceliğimiz olan yerinde tamir sistemimiz ile hem zamandan hem de masraftan kar ederek çok daha kaliteli bir hizmet almanın avantajını yaşıyor olacaksınız.
Konu yüksek maliyetli cihazlar olunca elbette her firmaya ya da her ustaya güvenmek söz konusu olmuyor. Bu alanda isim yapmış ve başarılı işleri ile konuşulmayı başarmış olan Protherm sizlere günün her saati 7 gün 24 saat hizmet vererek de diğer birçok firmaya fark atmış oluyor.
Cihazlarınızın aniden bozulmasının hayatınıza olan etkisini çok iyi biliyor ve hiçbir evde sıkıntı yaşanamaması içine kiplerimizi istediğiniz her gün ve her saate yönlendirerek en hızlı şekilde aksiyon alınmasını sağlıyoruz. Hizmet ağımız bayramlarda ve özel günlerde dahi durmaksızın çalışıyor ve sorunlarınızı en kısa ve en etkili yoldan çözerek sizi büyük bir sıkıntıdan kurtarmayı başarıyor.
Özellikle kış ayında çok daha yoğun olduğumuz Kombi bakım ve kombi arıza şikayetler için dahi geniş ekibimiz ile sizi sıraya sokmadan ve günlerce bekletmeden hemen hizmet verebilme potansiyeline sahibiz. Kısaca bizler Protherm Kombi bakım ve servisi olarak kendimizi güveniyor ve cihazlarınızı bizlere emanet ederek en doğru kararı verebileceğinize emin olarak sizlere sesleniyoruz.
Neden Protherm?
Hızlı hizmet ağımız
7/24 hizmet saatlerimiz
Donanımlı ustalarımız
Zengin yedek parça ağımız
Arıza nokta atışı
Ekonomik fiyatlar
Yerinde hizmet
Güvenilir ve şeffaf
Tüm bu özellikleri bir arada barındırdığımız Protherm Komi bakım ve tamir firmamız ile artık sizlere çok yakınız. Bir telefon ile bizlere ulaşabilir ve kaydınızı bırakarak en kısa sürede için de müdahale yapılmasını arzu edebilirsiniz. Sizin verdiğiniz randevu saatine göre ekiplerimiz iter evlerinize, isterseniz de işyerlerinize gelecek ve gerekilen tüm adımları yaparak sizlere sorunsuz bir hizmet veriyor olacaktır. Daha fazla bilgi ve randevu almak için lütfen bize ulaşınız.

Protherm Kombi Servisi © Tüm hakları saklıdır 2017. - Powered by seo uzmanı