• TurkishEnglishGermany

Protherm Servisi

Kombi Teknik Servisi

MENÜ

Protherm Kombi Petek Temizliği

Protherm Kombi Petek Temizliği

Protherm kombi petek temizliği

Kombinizin markası ve modeli ne olursa olsun kombi bakım temizliği yaptırmadıkça etkili ve verimli sonuçları almanız pek mümkün olmayacaktır. Her yıl kombi kullanıma devam ettikçe performansın yanı ısı yayılmasının biraz daha düştüğünü fark edecekseniz ki bunun en büyük nedenlerinden biri de peteklerin bakımlarının yapılmıyor olmasıdır. Protherm kombi petek temizliği sayesinde tüm yıl içinde kalan o pis su temizlenir ve yeni su verilerek peteklerin çok daha verimli ısınması sağlanılır.
Zamanlar kurum ve kirlerin petek içinde birikmesi sonucu ile sıcak su dolaşımı rahat olamaz ve dolayısı ile peteklerde çok az ya da hiç ısınmayarak bunu ortaya koyar. Sizlerin de yapacağınız klasik petek temizlikleri ile de tam ve etkili sonuç alamazsınız ve bunun yanı sıra her yerin kirlenmesine ve hatta bazen de kırılma ya da peteklerin bozulması ile karşı karşıya kalırsınız.
Protherm kombi petek temizliği kombinin üstünün ısınıp altının ısınmama ya da petek altının ısınıp üst kısmının ısınmama gidi sorunlarına da büyük çare olacaktır. Bakım yapıldıktan sonra fark edeceksiniz ki petekleriniz artık ilk gün ki gibi oldukça etkili ısıtıyor olacak.
Protherm kombi petek temizliği yaparak aynı zamanda tüm peteklerin aynı ısınması için de gerekli ayarlar da ekiplerimiz tarafından yapılıyor olacak. Yani artık bir odanın petekleri ısınıyor bir odanın petekleri ısınmıyor gibi derdiniz de ortadan kalkıyor olacak. Kısaca alanında uzman olan peteklerinizi teslim ettiğiniz zaman en verimli sonuçları alıyor olacak ve kış ayında hem daha çok ısınıp hem de daha az fatura ödüyor olacaksınız.
Her kış ayı geldiğinde kombi tasarrufu nasıl yapılır diye araştırmalara bakıyor olabilirsiniz ama unutmayın ki doğru işlevselliği olan petekler zaten çok yakmanızı ve aşırı ödeme yapmanızı önlüyor olacaktır. Protherm kombi petek temizliği için hizmet almak ya da bilgi almak isterseniz firmamız ile görüşebilir ve randevu alabilirsiniz. Kısa süre içinde tüm kombilerinizin bakımı yapılmış ve ısınmaya hazır olarak sizlere sunulacaktır.

26 Ağustos 2017 2185 Okunma
Protherm Kombi Servisi © Tüm hakları saklıdır 2017. - Powered by seo uzmanı