• TurkishEnglishGermany

Protherm Servisi

Kombi Teknik Servisi

MENÜ

Protherm Panther Arıza Kodları

Protherm Panther Arıza Kodları

Protherm Panther Arıza Kodları

Panther arıza kodları;

F0 Arıza Kodu :

Cihazın İçerisinde Ki Suyun Bittiğini Ve Bu Sebeple De Kombinin Arıza Verdiğini Belirten Koddur. Böyle Bir Kodla Karşı Karşıya Kaldığınız Zaman Cihaza Su Basmanız Gerekmektedir. Su Basınç Ayarı 1,5 Bar Olduğun Da Musluğu Kapatınız. Eğer

F0 Arıza Kodu Devam Ederse Kombiye Bir Defa Reset Attığınız Takdir De Cihaz Düzelecektir.

F1 Arıza Kodu :

Cihazda Ateşleme Sorunu Olduğu Belirten F1 Arıza Kodu Ekranda Belirdiği Sırada Kombiye Gaz Girişi Olup Olmadığına Bakınız. Eğer Gaz Girişi Mevcut İse Su Basınç Ayarlarını Kontrol Ediniz. Su Basınç Ayarı Da Normal İse Cihazı Resetleyiniz. Resetten Sonrada Kombi Düzelmez İse Servis Çağırmanız Gerekir. Gaz Valfin De, Ateşleme Elektrotlarında, Elektronik Kartında Sorun Olabilir. Tespit Gereklidir. Protherm kombi Servisimizile Görüşüp Yardım Talep Edebilirsiniz.

F2 Arıza Kodu :

Tesisat Gidiş Suyunda Arıza Meydana Gelmiş. Bu Kod Ekranda Belirdiği Sırada Bu Sensörün Arızalandığı Ve Kombiye Bilgi Vermediğini Anlayabiliriz. Bu Durumda Parça Değişimi Gerekebilir. Servis İle İrtibata Geçiniz. Protherm kombi Servisimizile Görüşüp Yardım Talep Edebilirsiniz.

F3 Arıza Kodu :

Kombi De Fazla Isınma Sorunu Meydana Gelmiş Ve Kombi Çalışır Durumdan Çıkmış. Yani Kendini Geçici Süreliğine Kullanıma Kapamış Demektir. Kombi Bu Arıza Kodunu Verdiği Zaman Bir Süre Bekleyiniz. Cihaz Belli Bir Zaman Sonra Hala Düzelmez İse Protherm Kombi Servisimizi Arayınız.

F5 Arıza Kodu :

F5 Arıza Kodu Dış Hava Sensör Arızası Olarak Bilinmektedir. Bu Sensör Cihazla Olan Bağlantısını Koparmış, Arızalanmış Veya Ayarları Bozulmuş Olabilir. Konuyla Alakalı Protherm Servisi Protherm Kombi Servisimizile Görüşüp Yardım Talep Edebilirsiniz.

26 Ağustos 2017 2930 Okunma ,
Protherm Kombi Servisi © Tüm hakları saklıdır 2017. - Powered by seo uzmanı